Разделы:

riba

довголіття

Ці три звички для довголіття змінять ваше життя

145

9:30, 11 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Для тривалої молодості та продовження життя потрібно турбуватись про себе та виробляти хороші звички. Тому зібрали три прості рекомендації від експертів, які точно стануть у пригоді на шляху до довголіття.

Американські учені визначили три прості звички, які здатні продовжити тривалість життя щонайменше на 10 років. Для цього дослідники проаналізували стиль життя та причини смерті літніх людей у кількох європейських країнах. І все значно простіше, аніж здається, пише maximum.fm

Насамперед варто особливу увагу звертати на свій раціон. Довголіттю сприяє середземноморський тип харчування (це не тільки дієта), де вдосталь корисних речовин і все збалансовано. Вона допомагає зменшити ризики серцево-судинних захворювань, депресії та розвитку раку. А також можна буде забути про зайві кілограми.

Друга порада вже трохи складніша, адже вона полягає у вмінні знаходити хороше у будь-якому моменті життя. Це допомагає боротись зі стресом, а також зменшує на 4% ризики завчасної смерті. Не варто забувати, що оптимісти не лише довше живуть, а й рідше хворіють і не так важко переносять недуги.

Фінальна і дуже важлива порада від експертів – розпрощатись зі шкідливими звичками, приміром, курінням та вживанням алкоголю. Люди, які зловживають таким, потрапляють майже у всі групи ризики щодо захворювань. До того ж, формується залежність, з якою складно боротися і яка заважає нормальному життю.

Читайте також: цю дієту назвали запорукою довголіття: головні правила.

Loading...

Читайте также