Разделы:

sleep

знаки зодіаку

Ці знаки Зодіаку найчастіше бачать віщі сни

5

12:25, 4 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Виявляється, одні з нас більше схильні до пророчих снів, а інші – менше, пише resfeber.

Скорпіон

Попередження про майбутні події часто приходять уві сні Скорпіонам. Причому найяскравішими у Скорпіонів бувають пророчі сни, що попереджають про біду, що насувається. Астрологи радять не ігнорувати такі сновидіння. Адже таким чином зорі дають шанс підготуватися до несприятливих змін, а можливо навіть запобігти лиху.

Водолій

Сни надають сили Водоліям, дарують їм надію. Представники знаку не бачать кошмарів, не спостерігають надто емоційних сцен. Їм сняться події майбутнього, виглядають вони завжди нормально, не лякають. Саме завдяки цьому від наявності у них особливого дару Водолії не страждають.

Риби

Риби самі чудово трактують сновидіння, хоч би як вони були заплутані. Віщі сни Риб зазвичай пов’язані з дітьми та любовними стосунками. Але не тільки! У них завжди є місце азартним іграм і лотереям.

Раніше ми писали про те, що цих знаків Зодіаку у 2022 підтримає покровитель року.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.