Разделы:

pohudenie

Здоров`я

Ці звички заважають скинути зайву вагу

843

16:00, 3 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Чому відбувається набір ваги? Зрозуміло, що через профіцит калорій. Причина цього може бути в харчових звичках, які заважають вам на шляху до омріяного тіла.

Якщо незрозуміло звідки береться зайва вага або чому ви не худнете – зверніть увагу на звички, пише maximum.fm

1. Доїдати, щоб не пропало, в тому числі за дітьми. Ви не вважаєте доїдання за повноцінний прийом їжі, але це ті ж продукти з тієї ж калорійністю. Їжу можна викинути, дефіцитний час минув.

2. Постійно перекушувати. Спочатку зрозумійте, реальний це голод або просто дурна звичка. Якщо голод – наїдайтеся в повноцінний прийом їжі, якщо звичка … Здогадайтеся самі.

3. Починати з солодкого. Солодке на порожній шлунок викликає різкий стрибок, а потім падіння цукру в крові. Такий атракціон підсилює відчуття голоду. Не помітите, як слона з’їсте.

4. Замінювати солодке горіхами і сухофруктами. Це як змінювати шило на мило. У 100 г будь-яких горіхів більше 500 ккал, в сухофруктах менше, але теж пристойно. А відлітають ці маленькі негідники як насіння. Тому подумайте, що гірше: тірамісу або жменька горіхів.

Читайте також: Три ранкові помилки, через які з’являється зайва вага

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.