Разделы:

original

В регіоні

Цьогоріч на Буковині підприємцями стали 49 безробітних

61

16:20, 10 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Більшість підприємців, які започаткували власну справу, є чернівчанами, пише Погляд.

У 2019 році 49 буковинців пройшли шлях від бізнес-ідеї до започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості. Загальна сума виплат станом на 1 вересня 2019 року склала 1 млн 755 тис. 700 гривень.

Серед безробітних, котрі отримали одноразову допомогу на випадок безробіття на організацію підприємницької діяльності – 9 учасників АТО/ООС, 2 осіб з інвалідністю, 1 особа передпенсійного віку.

«Безробітні, котрі вирішили спробувати себе у підприємництві, започаткували свій бізнес у роздрібній торгівлі, сфері послуг, у виробництві, зокрема будівельних матеріалів чи меблів. Також є підприємці, котрі займаються ремонтом автомобілів. Кожен з них пройшов відповідне навчання, стажування, пропонував бізнес-ідею і складав бізнес-план. Остаточне рішення про надання одноразової виплати допомоги на випадок безробіття для організації підприємницької діяльності приймала комісія», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Найбільше серед підприємців, котрі започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості, чернівчан (15), інші — з районів Чернівецької області та м. Новодністровськ. Про це інформує Сектор інформаційної роботиЧернівецького обласного центру зайнятості.

Читайте також: На Буковині виявили незаконне вирубування лісу

Loading...

Читайте также