Разделы:

artichoke-2436819_1920

Еда

Ця рослина міститься багато вітамінів і антиоксидантів, які знижують рівень поганого холестерину

1665

22:00, 2 Январь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Кожна людина з віком має стежити за рівнем свого холестерину в крові. Експерти розповіли, яка рослина допомагає знизити рівень поганого холестерину і тим самим мінімізувати ризик серцево-судинних захворювань.

Вчені розповіли, що ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ) осідають на стінках судин і формують бляшки, які уповільнюють кровообіг і стають причиною серцевих проблем, пише maximum.fm

Щоб цьому запобігти, експерти радять вживати екстракт листя артишоку. Дослідження довели, що в складі цієї рослини міститься багато вітамінів і антиоксидантів, які знижують рівень поганого холестерину. А калій, який міститься в рослині, допомагає нормалізувати тиск, серцебиття і в цілому запобігає захворюванням серця і судин.

Крім цього, артишок підтримує роботу печінки, покращує травлення і захищає клітини від шкідливої ​​дії вільних радикалів, тим самим захищаючи від розвитку серйозних хвороб. Також артишок займається регулюванням вироблення жовчі, допомагає організму перетравлювати білки і жири, знижує кількість газоутворювальних процесів, перешкоджає розвитку холециститу. Холестерин цей продукт також може вигнати з тіла.

Читайте також: Стало известно, какое количество яиц в неделю является допустимой нормой для здорового человека

Loading...

Читайте также