Разделы:

тунис

За кордоном

Тунісу загрожує епідемія: всі відпустки на грані зриву

21

15:41, 5 Сентябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Відпустка в оксамитовий сезон — на межі зриву.  Епідемія холери загрожує Тунісу — одному з улюблених курортних напрямків серед відпочивальників з багатьох країн, зокрема й України. Збудник гострої кишкової інфекції може проникнути з сусіднього Алжиру, де вже є перші жертви холери. Туніські медики б’ють на сполох та нагадують — захиститися від небезпечної хвороби не так вже й важко.

Місцеві медики попереджають — кожен, хто обрав відпустку в Тунісі, зараз ризикує опинитися на лікарняному ліжку.

Насправді збудники холери — дуже вразливі. Ці бактерії чутливі до чистоти. Їх можна позбутися, просто миючи руки та продукти, прибираючи оселю. Цього достатньо, аби все було добре.

Влада Тунісу наразі запевняє — жодного випадку зараження холерою в державі немає. Однак експерти визнають — лікарні північно-африканських країн не в змозі надати необхідну допомогу навіть жертвам ДТП, не кажучи вже про постраждалих від епідемії. Тож якщо холера потрапить до Тунісу, катастрофи не уникнути.

Міністр охорони здоров’я Тунісу закликає громадян і туристів бути обережними й не ігнорувати прості правила гігієни. А експерти не радять тут пити водопровідну воду. Мовляв, її чистоту ніхто не гарантує. Бруд є і в морі — кажуть туристи, що повертаються з відпочинку. На початку серпня на туніському узбережжі знайшли чимало мертвої риби, яка загинула через токсичні хімікати, що скинули у море місцеві підприємства.

Раніше ми повідомляли Вспышка холеры в Тунисе: туристов предупреждают об опасности

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...