Разделы:

korabl

За кордоном

У Бермудському трикутнику знайшли загублене судно: на борту лишився сам собака

545

16:00, 22 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Кубинське судно «Рубікон» знайшли без екіпажу посеред моря 22 жовтня 1944 року. Єдиною живою істотою на його борту був собака.

Раніше ми повідомляли: Новый Титаник скоро отправится в путешествие (ФОТО, ВИДЕО)

Сторожовий дирижабль військово-морських сил США виявив його біля узбережжя Флориди. Через кілька годин підійшли два катери морської берегової охорони з Майамі. Судно було в чудовому стані, лише без рятувальних шлюпок і з порваним буксирним тросом, який звисав з носа корабля (його товщина по колу від 102 до 152 мм. Застосовується для буксирування та швартування суден. — Gazeta.ua). Особисті речі моряків залишилися на судні. Воно було вагою близько 90 реєстрових брутто-тонн.

У «Нью-Йорк таймс» від 23 жовтня 1944 року писали: «На борту дрейфуючого судна — один лише собака. Кубинське вантажне судно, виявлене біля Флориди, викликає в пам’яті історію з «Мері Селест» (корабель, який знайшли безлюдним у 1872 році за 400 миль від Гібралтару.) Рятувальні шлюпки зникли. Судно відбуксували в порт».

У судновому журналі не вдалося знайти ніяких вказівок, які пояснили б долю екіпажу. Останній запис датовано 26 вересня, коли «Рубікон» заходив в гаванський порт. До цього судно йшло вздовж узбережжя Куби.

«Деякі вважають, що його забрав в море ураган, який налетів на Гавану. Тому екіпаж «Рубікону» постарався якомога швидше перебратися на берег, похапцем залишивши на борту собаку; незабаром швартові лопнули, і судно віднесло у відкрите море», — припускали журналісти.

У пресі більше не з’являлося матеріалів, які б підтверджували або спростовували цю версію.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...