Разделы:

chernobil

В регіоні

У Чорнобильській зоні з’явився перший веломаршрут

339

9:45, 1 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У Чорнобильській зоні відчуження з’явився перший веломаршрут, що допоможе ще більше розвинути туристичний потенціал місцевості. У Державному агентстві України з управління зоною відчуження відзначили, що ініціатива була розроблена і затверджена в рамках проєкту «Магніти України: Чорнобиль».

Глава агентства Максим Шевчук висловив надію, що веломаршрут дозволить відвідувачам зони відчуження побачити унікальний світ Чорнобильського заповідника. Також велотуристи зможуть зупинитися у колишніх населених пунктах, які багато років привертають відвідувачів своєю самобутністю, пише maximum.fm

Такі маршрути для велосипедистів розробляли спільно з представниками спортивного і туристичної велоспільноти України, щоб зафіксувати всі функціональні і топографічні особливості Зони відчуження.

Маршрут пролягає від КПП «Зелений мис» через села Куповате, Новосілки, Оташів і Плютовище. Загальна протяжність – понад 45 кілометрів.

Читайте також: В Запорожье 15-летний подросток убил трех человек во время ДТП (ВИДЕО)

«Кожна група буде забезпечена двома супроводжуючими, а на час облаштування маршруту буде доступний технічний транспорт, який зможе забезпечити підтримку учасників маршруту», – розповів помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

Відзначається, що на всіх цих веломаршрутів провели радіаційно-дозиметричний контроль, і контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

Loading...

Читайте также