Разделы:

chernobil

В регіоні

У Чорнобильській зоні з’явився перший веломаршрут

344

9:45, 1 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У Чорнобильській зоні відчуження з’явився перший веломаршрут, що допоможе ще більше розвинути туристичний потенціал місцевості. У Державному агентстві України з управління зоною відчуження відзначили, що ініціатива була розроблена і затверджена в рамках проєкту «Магніти України: Чорнобиль».

Глава агентства Максим Шевчук висловив надію, що веломаршрут дозволить відвідувачам зони відчуження побачити унікальний світ Чорнобильського заповідника. Також велотуристи зможуть зупинитися у колишніх населених пунктах, які багато років привертають відвідувачів своєю самобутністю, пише maximum.fm

Такі маршрути для велосипедистів розробляли спільно з представниками спортивного і туристичної велоспільноти України, щоб зафіксувати всі функціональні і топографічні особливості Зони відчуження.

Маршрут пролягає від КПП «Зелений мис» через села Куповате, Новосілки, Оташів і Плютовище. Загальна протяжність – понад 45 кілометрів.

Читайте також: В Запорожье 15-летний подросток убил трех человек во время ДТП (ВИДЕО)

«Кожна група буде забезпечена двома супроводжуючими, а на час облаштування маршруту буде доступний технічний транспорт, який зможе забезпечити підтримку учасників маршруту», – розповів помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

Відзначається, що на всіх цих веломаршрутів провели радіаційно-дозиметричний контроль, і контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.