Разделы:

samolet

За кордоном

У Гонконзі пасажирку змусили пройти тест на вагітність перед польотом

48

13:00, 16 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Мідорі Нішіда, 25-річна японка, летіла з Гонконгу на тихоокеанський острів Сайпан з Hong Kong Express Airways, коли співробітники авіакомпанії запитали, чи вагітна вона. Отримавши негативну відповідь, екіпаж все ж змусив дівчину піти в туалет і пройти тест, перш ніж її впустили у літак.

Як і очікувалося, результат був негативним. Після цього дівчині дозволили сісти на борт, але, як сказала Мідорі Wall Street Journal, цей досвід був «дуже принизливим», пише maximum.fm

За словами представників авіакомпанії, тест був необхідний для того, щоб «імміграційні закони США не були підірвані».

ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ?

Острів Сайпан – столиця Північних Маріанських островів – це єдина територія США, яку китайські громадяни можуть відвідувати без візи. Тому вагітні китаянки часто навмисно відправляються на острів, щоб народити там і отримати громадянство США для своїх дітей. США – одна з 35 країн світу, які визнають громадянство за правом народження.

У період з 2015 по 2016 рік на Сайпані народилося 715 дітей іноземного походження, 95 відсотків з яких були етнічними китайцями. Причому, у 2018 році на острові більше дітей народилося у туристів, ніж у місцевих жителів.

Читайте також: Кассир банка воровала деньги с карточек клиентов

Для майбутніх матерів не є незаконним виїзд на територію США спеціально для пологів, якщо вони можуть покрити всі витрати і не брешуть про мету поїздки.

Тим, хто заздалегідь домовився про пологи у США, повинні бути надані всі відповідні документи, необхідні для в’їзду у США з їх лікарні або пологового центру (наприклад, підтвердження оплати і лист від лікаря). Проте, Служба митного та прикордонного контролю США (CBP) може попросити жінок довести, що у них достатньо грошей для покриття витрат у разі будь-яких ускладнень з пологами.

У середньому пологи у США коштують 10 808 доларів за умови відсутності ускладнень. Ця сума може зрости до 30 000 доларів, якщо враховувати вартість догляду до і після пологів.

Ми хотіли б беззастережно вибачитися перед усіма, хто постраждав від цього, – йдеться в заяві Hong Kong Express Airways. – Ми негайно припинили практику, поки будемо її переглядати.

Loading...

Читайте также