Разделы:

budda

За кордоном

У Китаї виявили гігантську статую Будди: на ній тримається багатоповерховий будинок

312

8:45, 16 Декабрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У Китаї виявили гігантську статую Будди заввишки понад дев’ять метрів. Статуя багато років служила опорою для багатоповерхового будинку, а виявили її випадково, коли поруч з будинком розчистили звалище, прибравши гілки та сміття.

Статуя зображує сидячого Будду, його ноги та зап’ястя серйозно пошкоджені, а голови немає зовсім. Вважається, що її знищили у 1950-х роках, пише maximum.fm

Мешканці будинку, які жили тут кілька десятиліть, нічого не знали про такий «фундамент». На початку XX століття на цьому місці був храм. Його побудували між 1910 і 1940 роками. Його зруйнували у 1987 році. У 1990 році на його місці звели житлові будинки.

Читайте також: Новую вспышку коронавируса зафиксировали в Китае (ВИДЕО)

Місцева мешканка розповіла, що у 1950-х роках дізналася, що в цьому храмі була статуя Будди.

У департаменті культурної спадщини округу повідомили, що експерти відвідають це місце та розроблять план захисту статуї. Об’єкт потребує заходів підтримки, оскільки стоїть на нестійкій поверхні та може зруйнуватися ще більше.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.