Разделы:

В регіоні

17:00, 22 Октябрь 2018

243

У Києві для людей літнього віку з’явилися безкоштовні курси опанування комп’ютерної грамотності (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Кредитні картки, інтернет-покупки, термінали. Технологій для проведення фінансових операцій так багато, що навіть молодь не встигає з усім розібратися. Що вже казати про пенсіонерів.

У Києві з’явилися безкоштовні курси, що допомагають людям літнього віку опанувати комп’ютерну грамотність. А головне — не робити помилок, сплачуючи комуналку, чи щось купуючи через інтернет.

computer

Читайте також В Германии начал курсировать первый в мире поезд на водородных топливных элементах

Година чи навіть кілька, проведені в черзі у банку, просто аби оплатити комунальні послуги. Для літньої людини це неабияке випробування — каже Лідія Вітязь. Аби дарма не витрачати час і зберегти здоров’я, жінка прийшла до центру комунального сервісу й навчання. На занятті все ретельно конспектує.

Відвідувати курси можуть люди, які хоча б трохи розуміють, як працює комп’ютер. А головне — знають, що таке електронна поштова скринька. Без неї — не провести жодного платежу.

Аби людина навчилася працювати в особистому кабінеті на сайті, де можна оплатити комунальні послуги, достатньо одного заняття. Триває воно близько двох годин, стверджують спеціалісти центру.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...