Разделы:

lift

В регіоні

У Києві ліфт перетворився в пастку

350

22:45, 13 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Незвичайну операцію з порятунку жителів проводили сьогодні, 13 листопада,співробітники столичної Держслужби з надзвичайних ситуацій. Тут повідомляють, що вбудинку №20-а по проспекту Героїв Сталінграда сталася надзвичайна подія. Один з жителів потрапив в неприємну ситуацію — його рука застрягла між дверцятами ліфта.

Читайте також Мати та двоє маленьких дітей загинули в пожежі на Київщині (ВІДЕО)

<p style="text-align: justify;">Фото: ДСНС Києва</p>

«Подія трапилася близько полудня. Рука чоловіка так сильно була затиснута, що не змогли допомогти навіть підоспілі на місце сусіди. На допомогу приїхали рятувальники 25-ї частини Оболонського районного управління. Бійцям вдалося деблокувати руку потерпілого, проте двері все ще невідкривалися. А в непрацюючому ліфті весь цей час перебувала 78-річнабабуся», — повідомляють в ДС НС Києва.

Дочекавшись фахівців з обслуговування ліфтів, рятувальники спільними зусиллями зуміли звільнити і стареньку. На щастя, обійшлося без серйозних травм -постраждалий відбувся сильним забоєм руки, бабуся не постраждала.

Як відомо, жителі столиці обурені станом ліфтів у багатоповерхових будинках. Деякі з них не лише в жахливому стані, а деякі не працюють місяцями.

Між тим, примусити чиновників Києва вирішити питання зі зламаними підйомниками цілком реально.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...