Разделы:

obshestvo

В регіоні

У Києві підрахували жителів міста: точна кількість

42

12:00, 19 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Києві офіційно зареєстровано 2 мільйони 651 тисяча 235 осіб. Про це у четвер, 18 липня, повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці в Facebook.

За словами Дмитра Давтяна, про це свідчать дані Електронного реєстру територіальної громади, пише maximum.fm

«У Києві офіційно зареєстровано 2 мільйони 651 тисяча 235 осіб. Це дані з Електронного реєстру нашої територіальної громади, до речі, першого в Україні. Ми поки що єдине місто, де точна і актуальна інформація про кількісний склад зареєстрованого населення є в електронному вигляді», – зазначив Давтян.

За його словами, реєстр дає можливість контролювати рівень заселеності районів, спрогнозувати розвиток міста на наступні роки, а також володіти інформацією про демографічний стан. Як відзначають в прес-службі КМДА, за допомогою реєстру можна також визначити:

  • розподіл осіб за статтю та віком (ці дані дають зрозуміти, зокрема, скільки дітей піде в дитячий сад або школу в найближчому навчальному році);
  • середній вік населення (дані можуть допомогти спрогнозувати розвиток на наступні роки: чи стане більше людей працездатного віку, чи зросте народжуваність);
  • кількість пенсіонерів (це допомагає визначити, скільки необхідно коштів на міські пільги для цієї категорії);
  • рівень заселеності районів (важливо враховувати при проєктуванні будинків, комунікацій, транспортних розв’язок).

Давтян також навів цікавий факт: кількість жінок, що живуть в Києві перевищує кількість чоловіків-киян. На сьогодні зареєстровано 1 504 144 жінки, що становить 56,7% від загальної кількості жителів.

Читайте также: Названы самые опасные летние продукты

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...