Разделы:

л кафа

Місто

У Києві розгорівся скандал навколо відомої мережі ресторанів

204

18:45, 10 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У Києві протягом декількох днів не вщухає скандал довкола інциденту в ресторані L’kafa неподалік метро «Позняки».

6 вересня Вікторія Богуславська опублікувала на своїй сторінці в Facebook пост, у якому звинуватила заклад в умисному підкиданні серветки в вазочку з морозивом її матері, котра відпочивала там із подругами.

Вікторія заявила, що співробітники L’kafa спочатку принесли їм морозиво, яке розтануло, а на прохання замінити його на інше — залишили такий «сюрприз». Однак представники закладу стверджують, що жінка написала неправду й у них є докази зворотного. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

За словами Вікторії, в закладі її мамі не тільки не надали якісні послуги, а ще й навмисне її образили. «Моя мама з подружками пішли поїсти морозива, довго чекали замовлення, принесли повністю розтале. Повернули і попросили замінити. Офіціанти принесли. Кулька морозива і кулька скручена з серветки покрита шоколадом. Адміністратор сказала, що це вони самі зробили. Мої викликали наряд, чекають», — переказала Вікторія свою версію того, що відбувалося.

Крім цього жінка стверджує, що поліцію довелося чекати декілька годин, однак після приїзду, правоохоронці навіть не підійшли до них.

Адміністратор відкликала поліціянтів в сторону, щось їм сказала, посміялася, і ті поїхали. Мої пішли просто облиті брудом, над ними сміявся весь персонал. Вона винна лише в тому, що пенсіонерка і не захотіла їсти серветку, вибравшись раз за три роки з подружками на морозиво», — емоційно підсумувала свою розповідь Богуславська.

«Може бути провокацією»

Однак представники мережі закладів переконують у протилежному. За словами PR-менеджера Ольги, ніхто з персоналу закладу серветку в морозиво не підкидав, а це зробили самі відвідувачки. «Ми знаємо про цей інцидент і намагаємося зв’язатися з автором допису, однак на контакт вона не йде. Наша служба безпеки проводить розслідування, оскільки є підозри, що це може бути провокацією. Крім того, є записи з камер відеоспостереження, де видно, як відвідувачі самі підкидають серветку», — запевнила представниця ресторану.

«Я не кулінар»

PR-менеджер закладу повідомила також, що після інциденту жінки декілька годин перебували в ресторані і навіть ходили по ньому, закликаючи інших клієнтів піти звідти. За словами Вікторії Богуславської, її мама і подруги насправді змушені були тривалий час бути там, тому що чекали поліцію. «Поліція зайшла в заклад, до них підійшла одна з «наших» (подруг мами), відразу ж прийшла адміністратор, взяла його (поліцейського) за руку і запропонувала відійти, сказала, що вона йому все пояснить. Вони відійшли, поговорили і він почав іти. «Наша» підійшла до поліцейського і запитала, чи підійде він до столика, він сказав, що ні, щось типу «він не кулінар», — розповіла Вікторія.

І представники закладу, і дочка постраждалої також відзначили, що за морозиво відвідувачки не розплачувалися.

«Чек є — у ньому тільки мінеральна вода і 3 напої якихось безалкогольних. Морозиво в рахунок не внесли», — повідомила Вікторія.

Соцмережа розділилася на два табори

Пост жінки в лічені дні поширився соціальною мережею. Станом на 10 вересня його прокоментували понад 500 разів, а відреагували на нього більше 2 000 осіб. Відзначимо, що серед коментаторів були ті, хто підтримав автора посту і також поділився негативним досвідом відвідування цієї мережі, а також ті, хто поставився до історії скептично і не повірив у розповідь. «Ми якось поїхали туди на корпоратив, я на той момент була на 4 місяці вагітності, замовила безалкогольний коктейль, офіціант приніс алкогольний. З огляду на те, що це помилка офіціанта була, вони ще включили це в рахунок», — написала Ірина Чужикова.

Раніше ми повідомляли Сімейний конфлікт на Закарпатті: колишній зять підірвав ресторан тещі (ВІДЕО)

Loading...

Читайте также