Разделы:

bilet

Київські новини

У Києві скасували паперові квитки: як тепер оплачувати за проїзд у транспорті

301

7:30, 16 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У Києві з 14 липня в громадському транспорті міста остаточно виходять з обігу паперові квитки – усі поїздки тепер діджиталізовані.

Як повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації, повністю на е-квиток вже перейшли фунікулер, Троєщинська лінія швидкісного трамвая, міська електричка і швидкісний трамвай на Борщагівці.

Відмова від паперових разових талонів у міських автобусах, тролейбусах і трамваях почався з 1 липня. Пільгові категорії населення, як і раніше, продовжать користуватися своїми пільгами, – розповіли у КМДА.

Щоб скористатися громадським транспортом, можна придбати транспортну карту або купити QR-квиток в:

  • T-кіосках;
  • Терміналах самообслуговування е-квитка;
  • Терміналах Easy Pay, IBOX, 2click;
  • На станціях Київського метрополітену;
  • У додатку «Київ Цифровий».

У наземному транспорті вводиться посилений контроль, а штраф за неоплачений проїзд становить 160 гривень.

У Київміськадміністрації розраховують, що тепер буде простіше вести облік поїздок пасажирів, в тому числі й тих, які мають пільги, і відшкодовувати перевізникам їхні актуальні витрати.

Завдяки переходу на електронні квитки місто зможе краще контролювати роботу транспорту, його кількість і завантаженість на маршрутах. А маючи повну картину – поліпшити якість доступу до громадського транспорту для жителів і гостей міста, – додали у пресслужбі.

Раніше ми писали про те, що у Київському метро їздить тестовий вагон з незвичайними поручнями: фото.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.