Разделы:

mural

В регіоні

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фото

110

16:30, 28 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У столиці України художники закінчили малювати найвищий мурал в Європі, який розміщений на стіні 25-поверхового житлового будинку. Про це автори проєкту повідомили в соцмережах.

«Команда PastART studio завершила створення самого найбільш мальовничого мурала в Європі «Материнство», який уособлює стійкі сімейні цінності. Це справжній витвір мистецтва! Його висота становить 78 метрів, а загальна площа 1155 м2. На виконання проєкту знадобилося майже 300 людино-годин і 343 літрів лаку і фарби», – йдеться в повідомленні, пише maximum.fm

На нещодавно побудованій багатоповерхівці, що розташована поруч зі станцією метро Харківська, зображена жінка з немовлям на руках. Художники працювали над гігантським зображенням більше трьох тижнів. Автори проєкту заявляють, що цей мурал є найвищим в Європі.

Читайте також: В Харькове произошел жуткий пожар на рынке «Барабашово» (фото, видео)

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фотофакт - фото 436977

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фотофакт - фото 436978

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фотофакт - фото 436979

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фотофакт - фото 436980

У Києві створили найвищий мурал в Європі: фотофакт - фото 436981

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.