Разделы:

kinoteatr kiev

В регіоні

У Києві загрожує закриття 66-річному кінотеатру

28

21:45, 27 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Культурний центр «Кінотеатр «Київ» не продовжив договір оренди, який закінчується на початку 2019 року. У зв’язку з цим подальша робота кінотеатру, який працює ще з 1952 року, – під питанням. Про це у Facebook повідомив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, передає 24tv.ua.

Читайте також Під Києвом затримали браконьєра, який наловив риби на 18 тисяч гривень

Результат пошуку зображень за запитом ""Кінотеатр "Київ""

За його словами, про загрозу припинення роботи кінотеатру Іллєнку розповіла директорка культурного закладу Вілія Бондаренко.

«Вже за тиждень, а саме 4 січня 2019 року, закінчується термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, що є в комунальній власності і вже протягом двох десятиліть перебуває в користуванні ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ», – написав голова Держкіно.

За його словами, незважаючи на звернення орендаря, відповідальні структури не лише не продовжили договір оренди, але навіть не повідомили про плани з цього приводу.

«Враховуючи недавні прикрі випадки закриття кінотеатрів «Україна» і «Кінопанорама», така ситуація викликає серйозне занепокоєння, адже незрозуміло, що буде з кінотеатром вже через тиждень, прямо під час різдвяних свят», – зазначив Іллєнко.

Він зазначив, що готує звернення до мера Києва Віталія Кличка з проханням особисто розібратися в ситуації та сприяти продовженню роботи кінотеатру «Київ», який відіграє вагому роль у культурному житті столиці та всієї України.

Loading...

Читайте также