Разделы:

ogoloshenia

В регіоні

У Києві знайшли незвичайний спосіб боротьби з оголошеннями на стовпах

1172

6:00, 7 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У департаменті благоустрою Київської міської державної адміністрації заявляють про початок боротьби з незаконною рекламою у столиці.

Про це повідомляє 6 грудня сайт КМДА. За словами начальника управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія, протягом останніх двох тижнів заблоковано 522 номери телефонів, які вказані на незаконно розміщених оголошеннях.

Читайте также На Київщині від великої кількості снігу провалився дах над шкільним спортзалом (ВІДЕО)

У Києві знайшли незвичайний спосіб боротьби з оголошеннями на стовпах

«За самовільне розміщення рекламних оголошень на зупинках, стовпах та інших елементах благоустрою Києва ми розробили ефективну систему автодозвону», — зазначив Панчій.

«Тобто за спроби самовільного розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою на номер телефону, вказаний в оголошенні, безперервно здійснюватимуться дзвінки з інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень», — пояснив він.

Зазначається, що автодозвон здійснюватиметься безперервно до моменту усунення рекламодавцем порушення і сплати штрафу до міського бюджету в розмірі до 1700 гривень.

«Система автодозвону довела свою ефективність. Тільки за 2 тижні складено 10 адміністративних протоколів, які наповнять міський бюджет на 17 000 грн, і зобов’язано порушників власними силами усунути порушення» підсумував Панчій.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...