Разделы:

dity HMO

За кордоном

У КНР заборонили створювати ГМО-людей

157

16:45, 22 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Китай визнав незаконним вирощування ГМО-дітей. Влада КНР заявила, що покладає на вченого Хе Цзянькуя повну відповідальність за створення перших у світі генетично відредагованих дітей, повідомляє Naked Science.

«Дівчатка-близнючки і мати з ще не народженою дитиною перебувають під пильним наглядом лікарів, а сам вчений, який проводив експеримент буде покараний», – сказано в тексті повідомлення.

Слід зазначити, що про своє досягнення він оголосив ще в листопаді минулого року, після чого влада зайнялася розслідуванням цієї справи.

Читайте також: В сети появилось предположительное гиперзвуковое оружие КНР(ФОТО)

Попереднє розслідування дійшло висновку, що вчений «організував проектну групу, що включала іноземний персонал, який навмисно уникав нагляду і використовував небезпечну технологію для виконання редагування генів ембріонів людини з метою відтворення, що офіційно заборонено законом».

Нагадаємо, в період з березня 2017 року по листопад 2018-го Цзянькуй підробляв результати етичної експертизи і набрав вісім пар для участі у своєму експерименті, що призвело до двох вагітностей. За даними слідчих, одна з матерів народила близнюків.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...