Разделы:

tvarini

За кордоном

У Кореї закоханий пес не дав господарям продати корову

315

16:25, 22 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Південнокорейський телеканал SBS TV зняв сюжет про дивовижну історію дружби та любові між рудим песиком Рукі та коровою.

Раніше ми повідомляли: Майже дві тисячі овець заблокували рух транспорту в центрі Мадрида (ФОТО)

Телиця – єдине живе створіння, яке любить пес. Більше ні до кого він не виказує такої прихильності, як до неї. Через скруту господар Рукі був змушений продати одну з двох дійних корів. На їх утримання у нього бракувало грошей.

До нових господарів пішла саме улюблениця собаки.

Рудий Рукі спочатку плакав за втраченою компаньйонкою, а потім вирішив її знайти. І йому це таки вдалося. Однак, по песика прийшов господар і знову розлучив тварин. Тож, щоб врятувати улюбленця, його власнику довелося повернути корову.

Щастю Руккі не було меж. Однак, господарі розуміли, що корова не житиме у них завжди. Щоб в майбутньому вберегти собаку від моральної травми, вони звернулися за консультацією до ветеринара.

Той сказав, що ймовірно, у песика проблеми з соціалізацією та порадив знайти йому друга. Господарі послухали лікаря й завели ще одного собаку. А щоб вони таки подружилися, на нового песика начіпляли шерсті, вичесаної з улюбленої телички Рукі.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...