Разделы:

Діти

18:00, 8 Ноябрь 2018

268

У країнах Європи безслідно зникають діти-біженці (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

У країнах Європи безслідно зникають діти-біженці.

В Італії, Греції, Німеччині, Великій Британії, неповнолітні — наче розчиняються у повітрі. І йдеться не про одиниці — про тисячі зниклих. Правзахисники припускають — зловмисники незаконно використовують дітей для заробітку грошей.

bizhenci

Читайте також Катастрофічна повінь на Кубані: є загиблі і зниклі безвісти (ВІДЕО)

За останні чотири роки до країн Європи приїхало близько 220-ти тисяч — лише НЕПОВНОЛІТНІХ біженців. І щонайменше 10 тисяч із них — зникли без сліду.

Тисячі хлопчиків і дівчаток, що зникають, — потрапляють у руки торговців людьми по всій Європі. За даними Інтерполу, половина з 10-ти тисяч зникли в Італії. Ще тисячу не дорахувалися у Швеції. І ми не знаємо, де ці діти.

Європейські правозахисники вважають — неповнолітні мігранти зникають, бо їм доводиться надто довго чекати на рішення влади про надання притулку. Діти не мають опікунів, тож погоджуються на будь-які пропозиції з боку дорослих зловмисників. Але це лише припущення, про справжні причини зникнення можна лише здогадуватися: зазвичай дітей уже не знайти.

Правоохоронці вважають — зниклі діти могли стати жертвами сексуальної експлуатації, рабської праці, радикальних течій. Кримінальні банди, що заробляють на торгівлі людьми, зараз націлені саме на нелегальних мігрантів. При цьому контролю неповнолітніх біженців у країнах Європи майже жодного. Вдень їм дозволено залишати центр із прийому біженців, а за воротами закладу вони легко можуть потрапити до рук експлуататорів. Тисячі самотніх дітей у Європі почуваються беззахисними. Вони навмисно втікають із центрів для біженців, і просто зникають на вулицях великих міст. Приїхавши до мирних країн у пошуках кращого життя, вони лишаються покинутими напризволяще.

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также