Разделы:

chernobyl

В регионе

У мережі показали занедбане село в Чорнобильській зоні

99

8:00, 28 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У соцмережі Facebook з’явилися фото покинутого після чорнобильської катастрофи села в зоні відчуження. Знімки зроблені за допомогою дрона на великій висоті.

Світлини опублікував на своїй сторінці Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, пише maximum.fm

Дует майстрів фотографії, що включає Дениса Вишневського і Станіслава Гуменюка, зробив приголомшливі кадри в крайній точці заповідника, у селі Теремці. На знімках постає красивий пейзаж, ноту смутку якому додають кинуті людьми будинки.

Село Теремці розташоване в межиріччі Дніпра і Прип’яті в 23 кілометрах від Чорнобиля. З цієї частини чорнобильської зони проходить і державний кордон України та Республіки Білорусь. Село з трьох боків оточене річками Прип’ять, Дніпро і Київським водосховищем. В околицях Теремців можна побачити великі, схожі на дюни піщані пагорби. Село оточують мальовничі ландшафти: соснові ліси і заплавні луки.

Читайте також: В столице на детской площадке нашли гранату (ВИДЕО)

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.