Разделы:

musei

Фоторепортаж

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей

31

6:00, 7 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У світі відкрили перший онлайн-музей мистецтв, створений художником Стюартом Семплом. Музей назвали VOMA. Він об’єднав роботи деяких найпрестижніших мистецьких центрів, зокрема музею д’Орсе, музею американського мистецтва Вітні, Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку і Художнього інституту Чикаго.

Відзначається, що відвідувачі VOMA можуть пересуватися по музею, як їм зручно, навіть покидати будівлю і прогулюватися по території. Цифровий світ в музеї змінюється відповідно до часу доби і пори року, а також погоди, пише maximum.fm

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей - фото 424107

«Віртуальна музейна кімната може відчуватися, як самотнє місце – тихе, пусте, іноді неспокійне. При розробці цифрового музею ми хотіли максимально віддалитися від такого сприйняття. Ми хотіли інтегрувати відчуття спільності і захоплення після відвідування крутого музею, де часто проходить велика кількість цікавих інсталяцій», – сказав художник Стюарт Семпл, який працював над створенням VOMA.

Музей почав роботу з виставки відомих картин, таких як: «Олімпія» Едуарда Мане, «Сад земних насолод» Ієроніма Босха і «Невіра Святого Томи» Караваджо.

Читайте також: В Японии «зверствует» разрушительный тайфун

Користувачам доступні дві версії музею – для Mac і PC. Завантажити музей можна на сайті VOMA, а потім запустити програму і почати відвідування.

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей - фото 424106

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей - фото 424108

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей - фото 424109

У мережі відкрили перший у світі віртуальний музей - фото 424110

 

Loading...

Читайте также