Разделы:

Hyundai

Авто

У нових Hyundai може з’явитися сенсорне кермо та приладова 3D-панель

83

7:00, 5 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія Hyundai представила своє бачення інтер’єру найближчого майбутнього з багатошаровим дисплеєм приладової панелі та сенсорними панелями на кермі. Ефективність такого компонування та зручність зчитування інформації перевірили у рамках дослідження, пише maximum.fm

Останній варіант перспективного кокпіта інженери Hyundai встановили в компактний хетчбек i30. Так компанія вирішила продемонструвати, що впровадження просунутих технологій не обмежується лише преміальним сегментом.

Особливістю концепту інтер’єру стала цифрова приладова панель з багатошаровим дисплеєм (MLD): два дисплеї встановлені на відстані шість міліметрів один за одним, що дозволяє створювати об’ємні зображення, а також вибирати рівень відображення інформації у залежності від її важливості.

Читайте також: В Дании построили 45-метровую башню из которой видно Швецию (ВИДЕО)

Крім того, в кермо інтегровані два дисплеї, графіка на яких змінюється в залежності від обраного пункту меню на приладовій панелі, а також параметрів руху. Призначення кожної кнопки можна налаштувати на свій розсуд, а всього на кожному з дисплеїв їх може бути максимум п’ять.

Loading...

Читайте также