Разделы:

miaso

За кордоном

У Новій Зеландії продаватимуть м’ясо з коноплі: яке воно на смак

165

8:30, 28 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Людство останні кілька років займається пошуком ідеальної альтернативи звичайному м’ясу. Цього разу з’явилась ідея створювати його з коноплі. Розповідаємо, чим буде особливий цей продукт.

Новозеландський виробник альтернативних білків Sustainable Foods планує випускати м’ясо на основі конопель починаючи з 2021 року. Як повідомляє видання Food Navigator, продавати новий продукт будуть під маркою The Craft Meat Co – цей бренд пропонує рослинну альтернативу м’ясним напівфабрикатам, пише maximum.fm

«У більшості наших продуктів і так міститься конопля через її поживну цінність, але в новому аналогу м’яса вона стане основним компонентом», – сказав кореспондентам видання співзасновник Sustainable Foods Кіран Рей. За його словами, у рослинному м’ясі буде ще більше білка, ніж у тваринному.

Для виробництва компанія має намір використовувати новозеландську марихуану, яку оброблятиме на гідроелектростанції партнерів. Готовий продукт планують поставляти у паперовій упаковці. Вартість поки невідома, але Рей пообіцяв не завищувати ціну – говорить, люди середнього класу (за мірками Нової Зеландії) точно зможуть собі дозволити такий продукт.

На смак конопляне м’ясо нагадує куряче. Як і звичайне, його можна смажити, подрібнювати, додавати у бургери і готувати будь-яким іншим способом.

Читайте також: 4 міфи про хліб, у які досі вірять

Loading...

Читайте также