Разделы:

skoraya

За кордоном

У Нью-Йорку через спалах кору оголосили надзвичайний стан

161

8:45, 10 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Влада Нью-Йорка оголосила надзвичайний стан у галузі охорони здоров’я в окремих районах міста після спалаху кору. Про це заявив мер Нью-Йорка Білл де Блазіо, повідомляє The New York Times.

Міська адміністрація вимагатиме від невакцинованих осіб, які мешкають у визначених зонах у районі Вільямсбург, Бруклін, вакцинуватися від кору, у той час як місто посилює боротьбу з одним із найбільших спалахів захворювання протягом останніх десятиріч, йдеться у повідомленні.

За словами мера, на порушників цього припису чекатимуть штрафи. Більшість випадків захворювання на кір сконцентрована в ультраортодоксальных хасидських районах міста — Вільямсбурзі та Боро-парку.

Зазначається, що надзвичайний стан триватиме щонайменше до 17 квітня, коли рада охорони здоров’я Нью-Йорка збереться на наступне засідання.

Читайте також: В США мужчина убил собственную жену гражданку Украины (ВИДЕО)

Епідемія кору в Нью-Йорку почалася ще восени. Відтоді було зареєстровано 285 підтверджених випадків захворювання. 21 хворого було госпіталізовано, п’ятьох з яких — до інтенсивної терапії, наголошує видання.

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань, з початку 2019 року в Сполучених Штатах зареєстровано 465 випадків захворювання на кір, 78 з яких — лише впродовж останнього тижня.

Loading...

Читайте также