Разделы:

lev

Фоторепортаж

У ПАР леви насолоджуються карантином і заснули прямо на дорозі: фото

773

19:00, 18 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У національному парку Крюгер в Південноафриканській республіці леви, зрозумівши, що людей навколо більше немає, влаштувалися спати прямо на дорозі. Доглядач застав великих кішок сплячими, про що розповів у Twitter.

У національному парку в ПАР цілий прайд левів заснув під палючим сонечком прямо на проїжджій частині, на якій ще менш як місяць тому регулярно їздили автомобілі. З 25 березня парк закритий на карантин, але доглядач парку Річард Соурі продовжує працювати. Він і став свідком такої картини, пише maximum.fm

Так, під час чергового об’їзду національного парку Крюгер чоловік зауважив хижаків, які відпочивали на дорозі і сфотографував їх на телефон зі свого автомобіля.

«Леви звикли до людей в автомобілях. У всіх тварин є інстинктивний страх перед пішоходами, тому якби я до них підійшов пішим ходом, вони б ніколи не дозволили мені підійти так близько», – пояснює Соурі.

Читайте також: Женщина на карантине «раскопала» во дворе клад

У ПАР леви насолоджуються карантином і заснули прямо на дорозі: фотофакт - фото 398833

У ПАР леви насолоджуються карантином і заснули прямо на дорозі: фотофакт - фото 398834

У ПАР леви насолоджуються карантином і заснули прямо на дорозі: фотофакт - фото 398835

У ПАР леви насолоджуються карантином і заснули прямо на дорозі: фотофакт - фото 398836

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.