Разделы:

Авто

16:45, 30 Август 2018

820

У Пекіні вигадали нову схему руху на автомобілі (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Весь вільний час жителі цього міста проводять у торгових центрах. А миритися з постійними заторами та їдким смогом там не стали й кинули виклик головним недолікам кожного великого міста.

Коли вперше потрапляєш до Пекіна, він здається сірим і бляклим. Усе через густий смог. Здається, дихати тут майже нема чим. Повітря в китайській столиці вважається одним із найбільш забруднених у світі.

Величезні затори на дорогах тут майже не зникають. Тож у повітря потрапляє неймовірна кількість вихлопних газів. Багато хто тут носить маски чи респіратори. Їздити на старих машинах, які виробляють найбільше викидів, у Пекіні заборонено. Люди поступово переходять на електрокари. Аби трохи покращити ситуацію, електростанції на вугіллі тут закривають, проте смог нікуди не зникає — він наче душить це величезне місто.

Щоб хоч якось розвантажити дороги та врятувати Пекін від задухи, влада заборонила водіям виїжджати на вулиці щодня: наприклад, сьогодні сідають за кермо ті, в кого номер машини закінчується на трійку чи вісімку. А завтра — ті, в кого в кінці четвірка та дев’ятка.

А ще, навіть якщо ти купив новеньку машину, виїхати на ній на вулиці Пекіна просто так не можна. Це право потрібно виграти в лотерею. Щороку розігрується 100 тисяч номерних знаків. Тоді як охочих кермувати не менш ніж мільйон.

Раніше ми повідомляли Експерти назвали найбрудніші міста України (ВІДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...