Разделы:

За кордоном

17:00, 6 Октябрь 2018

615

У Південній Кореї молодь вигадала дивний спосіб ухилитися від призову (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Не хочеш іти до армії — нарощуй живіт.

У Південній Кореї молодь вигадала новий спосіб ухилитися від призову.

12 студентів-вокалістів, знаючи, що гладкими їх ніхто служити не візьме, вирішили навмисно набрати зайву вагу. Але результат їхнього експерименту приголомшив — хлопцям загрожує в’язниця.

Перебуваючи у стані війни з Північною Кореєю, Корея Південна розуміла: військовий обов’язок у державі — справа національної безпеки. Стосунки між двома державами потеплішали, проте на корейському півострові військову повинність відміняти не поспішають. При цьому далеко не всі чоловіки хочуть гаяти майже два роки на полігонах. От і вигадують нові й нові способи, так би мовити, «відкосити» від армії.

Серед найбільш поширених методів: свідоме каліцтво. Корейці ріжуть себе, набивають тату на все тіло. А ще худнуть чи навпаки — нарощують зайву вагу. Адже надмірно струнким та гладким чоловікам в армії Південної Кореї місця немає.

З метою отримати відмову призовної комісії, дюжина студентів музичного університету Сеула взялася набрати зайву вагу. Вони фактично тільки те й робили, що об’їдалися піцою та гамбургерами. І вже за півроку один із хлопців зростом  175 сантиметрів важив понад 100 кілограмів! Молоді люди вживали висококалорійні білкові коктейлі й добавки для збільшення ваги. А ще пили багато напоїв зі вмістом алое.

Сік алое утримує воду в організмі, а відтак збільшує вагу. Та хитрий план студентів викрили, прочитавши їхнє листування в Інтернеті. Хлопці обмінювалися порадами, як швидше погладшати й провалити медкомісію. У військовому відомстві країни заявили: вимагатимуть для товстунів кримінальне покарання та повторну медкомісію, аби винахідники-ненажери все-таки пішли служити.

«Військове управління цивільних ресурсів провело ретельне розслідування. Ми зробимо все можливе, щоб викорінити злочини, такі як ухиляння від армії, аби справедлива культура військової служби змогла укорінитись у суспільстві».

Студенти-музиканти зізнаються: боялися, що військова служба зашкодить їхній кар’єрі. Але влада невблаганна — за законом кожен кореєць від 18-ти до 35-ти  років має відслужити. Навіть місцеві зірки роблять перерву в кар’єрі, аби опанувати ази військової справи. Від призову в Південній Кореї звільняють лише тих, кого лікарі визнали непридатним, а також переможців конкурсів класичної музики чи спортсменів, що завоювали медалі на Олімпіадах або Іграх Азії.

Читайте також Мрію студентів спробували втілити в життя керівники кількох навчальних закладів у Запоріжжі

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...