Разделы:

sportzal

За кордоном

У Польщі спортзал назвався церквою, аби його не закрили на карантин

139

11:30, 21 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

15 жовтня по всій Польщі посилили карантин. Зокрема, зобов’язали закритися спортивні зали та басейни. Однак пабам і церквам дозволили працювати у колишньому режимі. Цим і скористалися винахідливі власники одного зі спортзалів.

Спортивний клуб Atlantic Sports у Кракові вирішив переформатуватися, щоб відповідати новим правилам і не зачинятися на карантин. Він оголосив себе магазином, де люди можуть «спробувати різні тренажери за певну суму», і Церквою Здорового Тіла, де відвідувачі будуть «збиратися на релігійні зустрічі, що проводяться Радою Старійшин», пише maximum.fm

«Мені не подобається користуватися юридичними лазівками, але у нас немає іншого вибору. Я не розумію, чому вони б’ють по індустрії фітнесу, але при цьому залишають відчиненими церкви та торгові центри. Це нелогічно, я не можу зрозуміти таке рішення», – заявила менеджер клубу Марта Ямруз.

Читайте також: Врач рассказал, при каких недомоганиях лучше не садиться за руль авто

Утім, в статусі церкви спортклуб проіснував лише кілька днів. «До першого візиту поліції», – як уточнили в клубі. За словами Марти Ямруз, зараз Atlantic Sports на загальних підставах чекає перегляду рішення влади про закриття спортклубів.

Власники спортивних залів у Варшаві вийшли на протести. Їх підтримали кілька сотень людей: «Церкви та паби залишаються відчиненими, чому нас закривають?». Представники басейнів і зовсім говорять, що у воді є хлорка, завдяки якій вони є ледь не найбезпечнішим місцем. Їх підтримав мер столиці Польщі Рафал Тшасковский.

«Фітнес-індустрія протестує. Епідемія виправдовує обмеження, але не виправдовує вводити їх наосліп і без логічних підстав. Оскільки ресторани, магазини й церкви можуть працювати в обмеженому режимі, чому так не можуть працювати тренажерні зали або басейни?», – заявив Рафал Тшасковский.

Kochani Klienci,
wiemy, że czekaliście na naszą decyzję…
My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że…

Опубликовано Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub Пятница, 16 октября 2020 г.

Loading...

Читайте также