Разделы:

Samsung Galaxy Note 10

общество

У Samsung Galaxy Note 10 приберуть селф-камеру

90

13:15, 8 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Прагнення зробити смартфон повністю безрамковим змушує виробників шукати нові способи розміщення селф-камери. Спочатку для них використовувалися «вирізи», потім з’явилися висувні модулі, за ними – слайдери, наприклад Xiaomi Mi Mix 3, а зовсім недавно в хід пішли і дисплеї з отворами, пише maximum.fm

Судячи за новим патентом Samsung, є і куди більш оригінальний варіант, що не вимагає додаткових приводів і порушення цілості екранної матриці. Інженери компанії вирішили вбудувати селф-камеру прямо в стилус S Pen, яким комплектуються флагмани серії Galaxy Note.

Читайте також: Аппарат NASA засек китайский модуль Chang’e 4

Відповідно до опису та креслення, камера буде встановлена ​​у верхній частині стилуса, тобто протилежній від наконечника. Таке розміщення дозволить оснастити фотомодуль системою оптичного зуму, яка також згадується у патентній заявці.

Патент Samsung - фото 306226

Не виключено, що верхня частина з камерою зможе відгинатися на 90 градусів, що дозволить робити селфі, не дістаючи стилус повністю. Втім, навіть без цього сценаріїв застосувань такого варіанту S Pen можна придумати чимало.

Звичайно, схвалений патент не означає, що цю технологію ось-ось почнуть впроваджувати. Однак у цьому випадку це дійсно можливо. Адже істотних відмінностей між флагманами Galaxy S + і Galaxy Note з кожним роком стає все менше. Спроба виділити таким чином найдорожчу лінійку виглядала б цілком доречно.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.