Разделы:

elektronnie sigareti

Здоров`я

У Сан-Франциско заборонили продаж електронних сигарет

156

9:00, 27 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Міська наглядова рада проголосувала за введення заборони на продажі електронних сигарет. Заборона набуде чинності через 30 днів після підписання мером указу. Сан-Франциско стане першим великим містом у США, де заборонили продаж електронних сигарет.

Заборона вводиться на тлі стрімкого зростання споживання електронних сигарет серед молоді. Згідно з дослідженням Центру по контролю і профілактиці захворювань США, у 2018 році близько 4,9 мільйона учнів середніх і старших класів курять е-сигарети у порівнянні з 3,6 млн роком раніше, пише maximum.fm

Представник Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) Майкл Фелбербаум відмовився коментувати заборону у Сан-Франциско, але заявив, що агентство «має намір продовжувати боротьбу з епідемією використання електронних сигарет серед дітей».

Читайте також: Врачи рассказали, какая пища влияет на уровень интеллекта

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, електронні сигарети вважаються більш безпечними, ніж традиційні сигарети, але довгостроковий вплив цих пристроїв на здоров’я залишається невідомим.

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...