Разделы:

unikalnyy otel

За кордоном

У Швеції працює унікальний готель, де заохочують відмову від інтернету

102

14:00, 3 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Готель Bellora у Швеції пропонує незвичайні правила для своїх гостів. Одразу ж зазначимо, що вони не припадуть до душі блогерам і залежним від інтернету, пише maximum.fm

Особливий номер у готелі оснащений «розумною» лампою, яка відстежує, скільки часу гості приділяють соціальним мережам.

Кожного разу, коли гості під’єднуються до Wi-Fi готелю, ця лампа підраховує кількість хвилин, витрачених на Instagram, Facebook і Twitter. Як тільки ліміт у 30 хвилин вичерпаний, пристрій загоряється червоним кольором.

Раніше ми повідомляли: Маленький американец позволил собой почистить автомобиль (ВИДЕО)

Якщо після попереджувального сигналу гість не виходить з мережі, починають діяти інші правила. У Bellora час, витрачений на соцмережі, впливає на вартість номера – гість, який відмовиться від смартфона на весь день, не заплатить нічого.

Проект реалізований у партнерстві зі страховою компанією Länsförsäkringar. За словами страховиків, концепція спрямована на покращення здоров’я людей, а також на зміцнення сімейних і дружніх зв’язків, адже час, проведений у соцмережах, користувач відбирає у своїх рідних і близьких.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.