Разделы:

film

За кордоном

У Швеції шукають волонтера, який тиждень сам дивитиметься кіно на острові

178

10:45, 6 Январь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Гетеборзький кінофестиваль шукає волонтера, який погодиться провести тиждень в самоізоляції на острові-маяку Патер Ностер за переглядом кіно.

Так організатори Гетеборзького кінофестивалю вирішили переосмислити тему соціального дистанціювання та самоізоляції в умовах пандемії коронавірусу, пише maximum.fm.

Волонтера на острів Патер Ностер, безлюдний і холодний, адже його продувають холодні вітри, відвезуть на човні. Учаснику нададуть все необхідне для проживання, забезпечать їжею та зручним диваном для перегляду кіно.

У рамках проєкту «Ізольоване кіно» учаснику забороняється брати з собою друга, гаджети та навіть книги. З розваг на відокремленому острові тільки кіно. Своїми враженнями він повинен буде ділитися у відеоблозі. Разом з волонтером на острові перебуватиме співробітник фестивалю. Він даватиме доступ до планшета або телефона, щоб учасник міг записати блог.

Заявку на участь в проєкті необхідно подати до 17 січня. Сам фестиваль проходить з 30 січня по 6 лютого – цей час ви проведете на острові, якщо саме ваша заявка переможе у відборі.

Нам усе ж здається, що після карантинних обмежень здивувати необхідністю тиждень сидіти наодинці за переглядом фільмів – не така уже й страшна.

Раніше ми повідомляли про те, як виглядає робота вдома, коли є домашні улюбленці: фото.

Loading...

Читайте также