Разделы:

alea

В регіоні

У Смілі ненадовго відновлять алею парасольок (ФОТО)

79

13:37, 13 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Смілі планують до Дня міста відновити алею парасольок. Про це повідомляють у ГО «Сміла своїми руками», передає Інфоміст.

Нагадаємо, наприкінці червня цю алею облаштували навпроти центральної музичної школи коштом, виділеним з міського бюджету. Згодом, пориви вітру обірвали таку експозицію.

Нині ж ГО планує за власні кошти відновити алею парасольок біля школи мистецтв. Проте, як тільки настануть дощі, їх демонтують. До того ж, обіцяють наступного року перенести арт-об’єкт на бульвар Бобринського.

«Нові парасольки, які ми придбали, в рази міцніші за ті які були першого разу. Чи варто відновлювати алею восени? Варто! Ще багато теплих, сонячних, осінніх днів. Чи не пошкодить вітер знову відновлену алею? Можливо частково і пошкодить. Скажу одне точно, біля школи мистецтв і з існуючою схемою кріплення парасолькам там не місце. З настанням дощів і сильних поривах вітру парасольки будуть демонтовані і вже на весні наступного року будемо вирішувати питання про перенесення цього арт-об’єкту на бульвар Бобринського, а біля школи мистецтв створимо іншу арт-композицію, ідея є», – розповів голова ГО «Сміла своїми руками» Андрій Черничко.

Читайте також: Черкащанин на городі знайшов козацьку люльку і хрестик з минулого століття (ФОТО)

Loading...

Читайте также