Разделы:

kodeks gotti

Кино

У США назвали найгірші фільми року

229

16:00, 25 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Критики з журналу The Hollywood Reporter назвали фільм «Кодекс Готті» з Джоном Траволтою у головній ролі найгіршою картиною 2018 року. Список 10 найгірших стрічок напередодні був опублікований на сайті видання, передає korrespondent.net.

Читайте також ТОП-5 фільмів для новорічного настрою

Результат пошуку зображень за запитом "Кодекс Готті"

На думку критиків, «Кодекс Готті» режисера Кевіна Коннолі «позбавлений напруги», «місцями безглуздий, а місцями просто нудний». Також наголошується, що картину «можна назвати прославленням мафії», оскільки за сюжетом Джон Готті, роль якого виконав Траволта, «є люблячим сім’янином і, в цілому, приємним хлопцем».

Друге місце в антирейтингу зайняла картина «Робін Гуд: Початок» Отто Батхьорста. Критики вважають, що у фільмі, зокрема, невдало підібрано бутафорську зброю і костюми для акторів. На думку критика видання, «вийшло гірше, ніж будь-хто міг уявити». «Всі, хто мають відношення до цього неподобства, повинні тим чи іншим чином публічно покаятися», — йдеться в статті.

Також до першої трійки потрапив фільм «П’ятдесят відтінків свободи». В The Hollywood Reporter вважають, що картина завершує, «можливо, одну з найгірших кіносерій в недавній історії». Зазначається, що творці стрічки безуспішно «намагаються перетворити, одну з, ймовірно, найбільш нудних пар, коли-небудь показаних на кіноекрані, на захоплюючих персонажів».

Також в ТОП-10 найгірших фільмів потрапили «Саме життя», «Веном», «Лускунчик і чотири королівства», «Лос-Анджелес у вогні», «Операція «Кульова блискавка», «Злам часу» і «Суспірія».

Loading...

Читайте также