Разделы:

kapsula

За кордоном

У США відкрили капсулу часу 1887 року

6

12:00, 3 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

16-кілограмовий мідний контейнер був запечатаний у 1887 році. Фахівці зазначають, що вміст капсули добре зберігся, попри те, що у контейнер потрапила вода, пише theguardian.

Усередині було виявлено кнопку, візитівку, рукописні листи, намоклі копії політичного журналу Harper’s Weekly за 1865 рік та банкноти Конфедерації. Також була виявлена ​​Біблія із прикріпленою до неї срібною монетою 1883 року, путівник по Річмонду 1881 року, дерев’яні значки з прапором Конфедерації та масонським символом, книга під назвою «Дрібниці солдатського життя» із закладкою, газета від 2 січня 1883 року, повідомлення торгів з 1886 по 1887 рік та інші предмети.

Це вже друга капсула часу, знайдена в постаменті статуї генерала Лі. Двома тижнями раніше було виявлено коробку, про яку в офіційних джерелах не було відомо. Ймовірно, її залишили будівельники, які брали участь у встановленні статуї.

Зняти пам’ятник з постаменту розпорядилася місцева влада на тлі протестів проти расової дискримінації, що проходили у 2020 році в США. Роботи розпочалися у вересні 2021 року.

Раніше ми писали про те, що в США создали дрона-робота, похожего на сокола: может садиться на ветки и ловить предметы в воздухе.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.