Разделы:

Дизайн без названия

В регіоні

У столиці хочуть реконструювати систему каналізації

262

19:30, 18 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Київський міський голова Віталій Кличко обіцяє провести реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях.

Про це він сказав, коментуючи підтоплення в столиці в зв’язку з сильною зливою 16 серпня, повідомляється на сайті мера.

«Під час негоди у місті було повалено понад 200 дерев, 6 стовпів ліній електропередач. На вулиці Хрещатик дощова каналізація просто не впоралася з такою аномальною кількістю опадів», — зазначив Кличко. Сьогодні розробляють нові проекти для заміни дощової каналізації на тих вулицях, де виникли проблеми.

«Ми вивчаємо ті місця, де були підтоплення, аби поставити там більш потужні насоси. Ми реконструюємо систему стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях. Там, де проводиться капітальний ремонт доріг, ми встановлюємо нову систему. Але не будемо забувати, що в місті існує 800 кілометрів комунікацій зливової каналізації, більшу частину яких протягом десятиліть не ремонтували і не оновлювали», — підкреслив Кличко.

Він також подякував працівникам комунальних служб, які оперативно навели порядок в місті після потужної зливи. Працювали вони з ночі, щоб вранці Київ міг продовжити звичне життя. На переконання Кличка, з наслідками негоди комунальні служби столиці впоралися.

Нагадаємо Сегодня Украину накрыла магнитная буря: что нужно делать

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...