Разделы:

potselui

За кордоном

У Тайвані з фільмів вирізають сцени з поцілунками через коронавірус

259

11:30, 12 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Китайські глядачі ще не скоро побачать сцени з поцілунками у серіалах і кіно – їх почали вирізати з уже відзнятих епізодів і не допускають під час зйомок нових. Це зроблено для профілактики коронавірусу.

Наразі зйомки серіалів тривають тільки на Тайвані, де ситуація з вірусом не така страшна, як в іншій частині Китаю, пише maximum.fm

Але телеканали вирішили вжити додаткових заходів обережності: акторам забороняють «інтимні взаємодії» на екрані, а за кадром вся знімальна група повинна носити медичні маски.

Самі актори підтримують таке рішення. Наприклад, останній поцілунок у серіалі «Золоте місто» між героями тривав ледь не одну секунду, хоча спочатку замислювався значно пристраснішим. Актриса Міа Чиу залишилася задоволена сценою і сказала, що цілуватися довше зараз буде просто недоречно.

Крім поцілунків телекомпанії постараються уникати сцен у людних місцях.

Читайте також: Смертельный коронавирус: пятерых украинцев проверяют на инфицированность

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.