Разделы:

Tesla Model S P100D

Авто

У Tesla виявили масові несправності з батареєю

209

12:00, 9 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Всупереч елітному статусу, екологічності та інноваціям, електромобілі Tesla останнім часом часто піддаються критиці за зауваження щодо безпеки, програмного забезпечення, спірного автопілота та інших дефектів.

Новий звіт від Reuters припускає, що у Tesla скоро будуть серйозні проблеми через виявлений брак з батареєю. Згідно з даними агентства, Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) розгляне «петицію про несправності«, в якій йдеться про те, що Tesla була поінформована про дефект батареї приблизно у двох тисячах електромобілів моделей S і X, пише maximum.fm

Замість того, щоб відкликати батареї і понести витрати, пов’язані із заміною або ремонтом, автовиробник просто випустив травневе оновлення програмного забезпечення для бортового комп’ютера, яке торкнулося можливості управління батареями електромобілів, що опинилися в зоні ризику.

Хоча це оновлення якоюсь мірою і запобігло появі дефекту, за фактом воно просто знизило продуктивність електромобіля, щоб уникнути перегріву і можливих пожеж. Однак оновлення ПЗ не вирішило основну проблему. Петиція стверджує, що Tesla пішла простим шляхом, дозволяючи своїм клієнтам «їздити на бомбі уповільненої дії».

Читайте також: Цікавий спосіб, який допоможе видалити сліди скотчу

 

Теги:

Loading...

Читайте также