Разделы:

perets

Здоров`я

У цих трьох овочах вітаміну C значно більше ніж у цитрусових

35

10:30, 16 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Вітамін C – це водорозчинний вітамін і антиоксидант, який покращує стан шкіри та підтримує імунітет. Багато хто звик, що цитрусові – головне джерело вітаміну C. Насправді є багато фруктів, овочів і ягід, які пропонують його в більшій кількості.

Як пише Medikforum, варто додати до свого раціону саме ці овочі. У них міститься значно більше вітаміну C, ніж у цитрусових. А особливо цінні вони ще й тому, що влітку ціна на них не так уже й кусається.

КУЧЕРЯВА КАПУСТА

Кучерява капуста або Кейл набирає популярність по всьому світу. Вона чимось схожа на смак на щавель та пропонує значно більше кількість вітаміну C, ніж популярний цитрус. Так в одній чашці нарізаної кучерявої капусти міститься майже 90% вітаміну C від денної норми.

БРЮССЕЛЬСЬКА КАПУСТА

Поряд з кучерявою капустою брюссельська – ще один хрестоцвітий овоч, багатий вітаміном С. Усього одна чашка готової капусти забезпечить денною нормою вітаміну. Крім цього, ви отримаєте необхідну клітковину, вітамін К, фолієву кислоту, калій і багато іншого.

ЖОВТИЙ БОЛГАРСЬКИЙ ПЕРЕЦЬ

В одній чашці жовтого болгарського перцю міститься потрійна денна доза вітаміну C. Це більше, ніж у більшості цитрусових та інших продуктів. Болгарський перець жовтого кольору по праву може вважатися королем серед багатих на вітамін C овочів.

Раніше ми писали про те, що почему специалисты рекомендуют есть бананы перед сном.

Loading...

Читайте также