Разделы:

Twitter

Суспільство

У Twitter планують видалити кнопку Like

23

12:00, 30 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Засновник Twitter Джек Дорсі визнав, що буде позбавлятися від кнопки у вигляді сердечка найближчим часом. Дорсі також додав, що він ніколи не був прихильником кнопки у формі серця.

Раніше ми повідомляли: В погоне за фото: в Киеве подростки рискуют жизнью ради «лайков» (ФОТО)

У березні 2018 року Twitter представив функцію закладок, яка дозволяє користувачам конфіденційно зберігати твіти, не натискаючи кнопку Like, що має на увазі не тільки позитивне ставлення до змісту твіту, а й публікацію.

«Потенційне видалення подібних кнопок є частиною зусиль по створенню більш здорової атмосфери для дебатів на платформі», – зазначають журналісти. Сам Дорсі натякнув на його невдоволення подібною функцією на початку цього місяця.

«У нас є велика кнопка з серцем, і ми спонукаємо людей хотіти, щоб вона росла. Чи правильно це? Особливо у порівнянні з тим, що ми можемо сприяти здоровій розмові?», – запитав Дорсі.

Водночас, користувачі Twіtter були дуже здивовані ставленням Дорсі до кнопки Like. Багато користувачів відзначили, що у сервісу є набагато більш серйозні проблеми, і що зміна базової функціональності була б неправильним початком для вдосконалення платформи.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...