Разделы:

В регионе

17:10, 28 Август 2018

41

У Вінниці три місяці ловили зелену мавпу — і таки зловили!

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

У Вінниці аж три місяці проходила спец-операція — ловили зелену мавпу!
Уперше мавпу на вулицях міста помітили ще у травні. Вона їла листя з дерев і вільно заходила на місцеві городи по харчі. А згодом — оселилася в парку біля однієї з лікарень і отримала ім’я Маша.
Саме ця зелена мавпочка стала відомою на все місто. По словам її власниці Наталі Маша втекла з приватного зоопарку, бо хтось із маленьких відвідувачів відчинив клітку.
Харчуватися мавпа приходила й на подвір’я до Світлани, жительки Вінниці. Спочатку непомітно крала їжу, а згодом жінка із сином самі почали підгодовувати втікачку.
Увесь цей час і годувальники, і господарі намагалися впіймати Машу, а пощастило це зробити будівельникам. Робітники утеплювали на висоті фасад будинку і тут уже тварина втратила пильність.
Тепер мавпочка вдома. Головне, каже Наталя, що улюблениця повернулася до морозів. Через холод мавпа могла померти просто на вулиці. Щойно закінчиться карантин — тварину переселять назад до вольєра, в якому всі три місяці на неї самотньо чекав Марк, мавпа тієї ж породи, що й утікачка Марія.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...