Разделы:

coronavirus

Здоров`я

У ВООЗ розповіли, як потрібно боротися з коронавірусом

233

9:15, 26 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Поширення коронавірусу по всьому світу – виклик, з яким зіткнулися як успішні країні, так і ті, чий економічний стан бажає кращого. Однак, як показує практика, перед COVID-19 рівні абсолютно всі. Саме тому у ВООЗ вирішили наголосити на способах боротьби з захворюванням.

Зокрема, мовиться про агресивні заходи з пошуку, тестування, ізоляцію, відстеження контактів, а також лікування. Саме ці кроки допоможуть країнам уникнути значних втрат. Закликав до агресивніших заходів у боротьбі з COVID-19 генеральний директор ВООЗ Тедрос Адан Гебреєсус під час брифінгу у Женеві 25 березня, пише maximum.fm

На жаль, на думку очільника ВООЗ, самоізоляції громадян виявилось недостатньо, щоб побороти пандемію коронавірусу.

«Самі собою ці заходи не приведуть до припинення пандемії. Агресивні заходи з пошуку, ізоляції, тестування, лікування і відстеження є не тільки найкращим і швидким виходом з екстремальних соціальних та економічних обмежень, але і найкращим способом запобігання їм», – зазначив глава ВООЗ.

Він підкреслив, що досі понад 150 країн світу мають менше ніж 100 випадків зараження.

«Якщо вони здійснять такі ж агресивні заходи зараз, ці держави мають шанси запобігти поширенню вірусу й уникнути жорсткіших соціальних і економічних втрат, які є в інших країнах», – підкреслив Гебреєсус.

Так, у країнах Африки на південь від Сахари поки налічується трохи більше як 1400 випадків захворювання на COVID-19.

І саме вживання агресивних заходів стримування захворювання, тестування та виявлення контактів допоможуть цим країнам зупинити поширення небезпечного захворювання. У цьому переконаний гендиректор ВООЗ.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.