Разделы:

evroblyaha

Суспільство

Uber і Bolt припиняють співпрацю з власниками євроблях

18

7:45, 13 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компанії виклику таксі Uber і Bolt в Україні відмовляються від співпраці з власниками автомобілів на іноземній реєстрації’, пише maximum.fm

Компанія Uber в Україні повідомила водіям, що не приймає нових водіїв з автомобілями на іноземній реєстрації уже з 9 травня. З цієї ж дати при оновленні документів автомобілів на іноземній реєстрації (наприклад, страхового поліса), такі документи в компанії відхиляють. При цьому автомобілі, які зараз активні, зможуть продовжити поїздки.

З 24 травня 2019 року приєднатися до Bolt також зможуть тільки водії розмитнених авто з українськими номерами, йдеться в прес-релізі компанії.

Читайте також: Психотерапевты научили распознавать психическое расстройство по манере общения

Це стало стратегічно важливим рішенням. І ми впевнені в тому, що відмова від співпраці з водіями нерозмитнених автомобілів допоможе нам поліпшити сервіс і зробити його більш надійним. Наша компанія завжди приділяла особливу увагу дотриманню правил і вимог закону, а належне оформлення автомобіля – найважливіша з них, – сказав регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.