Разделы:

seks

Наука

Учені назвали фактори, які суттєво знижує сексуальний потяг

814

13:30, 23 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На наше інтимне життя впливає безліч факторів: одні роблять це зі знаком «плюс», інші – негативно. Науковці провели спостереження та виявили фактори, які суттєво знижують сексуальний потяг.

На думку фахівців, головною причиною зниження лібідо є стрес. Під впливом стресу у людини розвивається депресія, що формує похмурий погляд на світ, і вона починає уникати контактів, в тому числі і сексуальних, пише maximum.fm

Занижена самооцінка змушує людей уникати близькості, оскільки вони не впевнені у власній привабливості.

Іншим важливим фактором є нестача сну. В результаті недосипу в організмі підвищується рівень кортизолу, що призводить до зниження сексуального потягу. Зневоднення може привести у жінок до сухості слизових, що заподіює дискомфорт при статевому акті. Натомість у чоловіків зневоднення може призвести до слабкої ерекції.

І, нарешті, зайва вага. Попри те, що чоловіки з «черевцем» продовжують активно шукати партнерку, виконувати свої чоловічі функції вони гідно не можуть. Винною у всьому є зміна гормонального фону. Жінки з зайвою вагою, як правило, зовсім не шукають партнерів, оскільки комплексують з приводу зовнішності, вважаючи себе непривабливими.

Читайте також: Від яких продуктів потрібно відмовитись чоловікам після 50 років

Теги:

Loading...

Читайте также