Разделы:

Наука

Учені назвали найбезпечніший і найкорисніший вид спорту

454

Учені назвали найбезпечніший і найкорисніший вид спорту

11:42, 25 Октябрь 2020

Наука

454

11:42, 25 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Той, хто вважає, що інтенсивні тренування з обтяженнями у тренажерному залі – найкращий і найздоровіший спосіб досягти бажаного результату, ще не знайомий з результатами дослідження професора медицини Ай-Мін Лі з Гарвардської медичної школи. Адже є одне тренування, яке змінює все!

Досі широко поширена думка, що біг – найефективніший спосіб схуднути, залишатися у формі та поліпшити свій стан. Але, перш за все, регулярний біг на довгі дистанції може викликати надмірне навантаження на суглоби та перевантажити травну систему, як стверджує професор Гарвардського університету Ай-Мін Лі у своєму дослідженні «Приступаючи до вправ», пише maximum.fm

Дослідження показало, що інше тренування значно краще підходить для досягнення тривалого ефекту в плані схуднення, нарощування м’язової маси, захисту серця і мозку, а також зміцнення кісток.

«Плавання можна назвати ідеальним тренуванням», – пишуть автори інформаційного бюлетеня Harvard Healthbeat, в якому резюмуються найбільш важливі витяги з дослідження.

Читайте також: Ученые назвали особенность второй волны COVID-19

За словами вчених, плавання не тільки залучає практично всі м’язи тіла та розщеплює відносно велику кількість калорій, але також сприяє здоров’ю серця та захищає мозок від вікових пошкоджень на ранній стадії. Воно підходить як для силових тренувань, так і для тренувань на витривалість.

До того ж плавання – найкраща вправа, щоб не напружувати суглоби.

«Плавання корисне для людей, які страждають від ожиріння й артриту – воно знижує навантаження на кістки і суглоби», – підкреслив Лі в інформаційному бюлетені.

Теги:

Loading...

Читайте также