Разделы:

chai

Здоров`я

Учені назвали несподівану користь чаю

846

11:30, 21 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Деякі люди люблять пити каву, а деякі у захваті від чаю. Виявилось, що любов до останнього напою здатні відчутно покращити життя. Детальніше читайте далі.

Науковці виявили, що любителі чаю мають значно більше шансів на довге життя, аніж ті, хто доволі рідко вживає цей напій. Річ у тому, що він дозволяє на 24% знизити ризики смерті через різні захворювання, не пов’язані з серцево-судинною системою, пише maximum.fm

Це підтвердили експерименти французьких науковців, які стежили за станом здоров’я 131 тисячі хворих, які саме перебували у Центрі превентивної медицини у Парижі. Всіх піддослідних умовно розділили на дві команди: фанати кави та фанати чаю.

Тоді медики відстежували кількість вживання цих напоїв, що дозволило зробити конкретніші групи, приміром, люди, які п’ють 1-3 горня кави чи чаю, 4 і більше, а також взагалі не вживають цих напоїв. Врешті медики виявили, що чай значно ефективніше покращує стан здоров’я людей, аніж кава.

«Вживання чаю зменшує ризики смерті від різних захворювань, а особливо це було помітно у курців та тих людей, які кинули курити», – пояснюють фахівці.

Читайте також: Науковці назвали несподівану властивість жувальної гумки

Loading...

Читайте также