Разделы:

smartphon

Наука

Учені назвали несподівану причину проблем зі сном

516

13:00, 30 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Звичайно ж, на ваш сон можуть впливати низка чинників. Але є одна цікава особливість характеру, яка також може стати на заваді здоровому та міцному сну. Розповідаємо, що ж не дає вам відпочити протягом ночі?

Учені з Віденського медичного університету з’ясували, що люди з оптимістичними поглядами на життя сплять краще за песимістів. Це допомагає їм довше жити і рідше страждати від хронічних захворювань, пише maximum.fm

Дослідники провели онлайн-опитування, в якому брали участь 1004 австрійці. Респонденти розповідали про загальні характеристики свого сну, а потім про своє ставлення до життя і здоров’я.

У результаті виявилося, що оптимісти на 70% рідше стикаються з порушеннями сну і безсоння.

Оптимісти більше займаються фізичними вправами, менше курять і їдять більше здорової їжі. Крім того, у них є стратегії для вирішення проблем і зниження стресу. Всі ці фактори можуть сприяти поліпшенню якості сну, – розповів автор дослідження Якоб Вайцер.

Учені рекомендують розвивати оптимізм за допомогою спеціальних вправ. Вони хочуть перевірити, чи позначається «набутий оптимізм» на якості сну, або потрібно бути позитивним «від природи».

Читайте також: Ученые заявили, что свиное сало полезнее оливкового масла

Теги:

Loading...

Читайте также