Разделы:

son

Наука

Учені назвали ще одну вагому причину спати голяка

1069

9:30, 23 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Літо – ідеальна пора, коли можна нарешті забути про теплі ковдри та піжами. Залишається лише дочекатися, коли це тепло прийде. А ще влітку ідеально спати голяка. Вчені розповіли, чому це корисно.

У людей, які сплять голяка, прискорюється нічний метаболізм, тому вони витрачають більше калорій. Відповідно, сон без одягу сприяє схудненню. Про це розповідається у дослідженні американських науковців, пише maximum.fm

Фахівці Національного інституту здоров’я Сполучених Штатів Америки провели експеримент, який показав, що організм дійсно витрачає більше енергії, якщо не зігрівати його одягом під час нічного сну. Якщо спати голяка, то за ніч тіло витрачає у середньому на десять відсотків більше енергії – це досить відчутний бонус для тих, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів.

«Якщо ви спите без одягу, то вашому тілу доводиться витрачати енергію на обігрів. Метаболізм прискорюється і ви отримуєте непоганий ефект. Зокрема, білий жир в організмі активніше замінює бурий», – кажуть американські дослідники.

Ясна річ, що у вас не вийде схуднути, тільки відмовившись від сну в одязі. Для помітних результатів доведеться докладати серйозніших зусиль – зокрема, привести до ладу свою дієту і перестати вживати шкідливу їжу, а також почати піддавати своє тіло інтенсивним фізичним тренуванням.

Але для того, щоб отримати максимальні результати, можна використовувати і додаткові методи, одним з яких може стати сон голяка.

Читайте також: Названы овощи и фрукты с полезной кожурой

Теги:

Loading...

Читайте также